Stulejka – obrzezanie estetyczne

Obrzezanie estetyczne – termin medyczny związany ze zdrowiem, kulturą bądź religią, jest dość powszechnie znany i często budzi rozmaite emocje. Może być zabiegiem koniecznym w przypadku dużej wady w budowie napletka. Ale może też być świadomym wyborem mężczyzny chcącego zaprezentować się odmiennie od tego czym obdarzyła go natura. Ponadto okazało się, że mężczyźni pozbawieni napletka są mniej narażeni na infekcję wirusem HIV. Skąd przymiotnik „estetyczne”? Żyjemy przecież w czasie, w którym poza przywróceniem funkcji narzadu mamy prawo spodziewać się „przyjaznych” efektów kosmetycznych.
Stulejka u chłopca – Ćwiczyć czy operować

Tytuł, może trochę przewrotny, napisało życie. Z bliżej niewyjaśnionych powodów „ćwiczenie stulejki” staje się coraz bardziej powszechne. Przypomina to przekonanie, jakoby od mieszania herbata stawała się słodsza. Albo wada jest, albo jej nie ma. A jeżeli jest to należy ją naprawić. Natomiast przy braku patologii jakiekolwiek działania poza okresowym badaniem i obserwacją są zbędne.
Krótkie wędzidełko, przedwczesny wytrysk a udany związek

Niewielki defekt budowy ciała mężczyzny wydawałoby się zupełnie pozbawiony znaczenia. A jednak! W określonych sytuacjach wada ta potrafi nieźle zakręcić Twoim życiem. Problemy mogą pojawić się wcześnie – od zawsze, lub zaskakująco nagle po okresie nie powodującym żadnych zaburzeń
Stulejka – jak rozpoznać i wyleczyć.

STULEJKA – mala wada, duży problem. (wywiad ukazał sie na łamach Expressu Bydgoskiego w dn. 21-10-2013)

– Dzień dobry. Spotykamy się dzisiaj aby porozmawiać na temat rozpoznania i leczenia stulejki. Sądzę, że nikt nie opowie mi o tej chorobie tyle co doświadczony urolog a Pan niewątpliwie takim jest

Kompleksowa diagnostyka i leczenie schorzeń układu moczowego oraz chorób narządów płciowych kobiet i mężczyzn, nietrzymanie moczu, choroby prostaty, cewki moczowej, pęcherza, jąder, nerek. Leczenie zaburzeń seksualnych, przedwczesnego wytrysku, zaburzenia erekcji – wzwodu. Operacje, zabiegi klasyczne, endoskopowe,
małoinwazyjne oraz z użyciem lasera CO2. Plastyka, usunięcie stulejki, krótkiego wędzidełka, kłykcin, obrzezanie, wodniak jądra operacyjnie, obliteracja wodniaka. Nowoczesna antykoncepcja dla mężczyzny – wazektomia bez igły i skalpela – No Scalpel Vasectomy.

Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.