crown-bg

BBL HERO - leczenie światłem, moje największe odkrycie.

Uważam, że ogromnym przełomem w medycynie estetycznej jest oryginalna technologia BBL, której działanie stymulujące komórki na poziomie molekularnym tzw. „odmładzanie genowe” czyli supresja genów młodości w skórze, potwierdzono badaniami przeprowadzonymi na wydziale dermatologii Uniwersytetu Stanforda. Jest to zupełnie nowy trend i przyszłościowy kierunek rozwoju w szerokopojętym odmładzaniu skóry z wykorzystaniem urządzenia wysokoenergetycznego jakim jest BBL. Jest to nowatorskie spojrzenie na skórę całego ciała i zachowanie jej witalności, młodości oraz wielokierunkowe działanie prewencyjne przeciwstarzeniowe.

Moim zdaniem ogromną szansą na zatrzymanie czy nawet cofanie procesów starzenia się skóry jest także poszerzenie zakresu działania BBL nie tylko o twarz, szyję, dekolt i dłonie, słynny zabieg BBL Forever Young, ale i o całe ciało, w nowatorskich procedurach BBL Body i HERO. Jest to strzał w dziesiątkę i jednocześnie kierunek rozwoju i przyszłość medycyny i laseroterapii polegający na globalnym podejściu to zagadnienia starzenia się skóry jako organu całego ciała ludzkiego. Dlaczego tak wybrałam? Obserwując swoje pacjentki widzę, znam i rozumiem ich problemy i potrzeby. I znalazłam na nie rozwiązanie, a szukałam długo. Wielokrotnie słyszane przeze mnie stwierdzenio-pytanie: pani doktor czy „upływającego czasu nie da się zatrzymać”nabiera teraz całkowicie innego znaczenia. Gdyż właśnie okazuje się, że jednak się da! Technologia BBL w tym BBL Forever Young oraz BBL Hero to jest totalny zawrót głowy i przewrót o 180 stopni w sposobie dotychczasowego myślenia o wykorzystaniu światła w szerokopojętym odmładzaniu skóry w medycynie estetycznej i laseroterapii.

BroadBand Light (BBL®️) zasłynął na całym Świecie swoimi znakomitymi wynikami, łatwością obsługi i innowacyjną technologią bazującą na świetle szerokopasmowym. Dzięki temu urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do leczenia zmian barwnikowych, rumienia, trądziku, Anti-Aging  oraz poprawy napięcia skóry. O jego skuteczności świadczą też liczby! BBL®️ HERO™️ to innowacja zapewniająca 4-krotnie większą prędkość leczenia, 3-krotnie większą moc szczytową i 2-krotnie lepsze chłodzenie w trakcie zabiegu, w porównaniu do innych systemów fotoodmładzania.

Wyjątkowa wszechstronność i niezawodność fotoodmładzania BBL®️ HERO™️ oraz spektakularne efekty terapii poparte licznymi badaniami naukowymi uczyniły go laureatem wielu prestiżowych nagród. Dodatkowo wyposażenie go w system innowacyjnych filtrów pozwala na spersonalizowanie leczenia dostosowanego do potrzeb każdego pacjenta, a system chłodzenia głowicy znacznie podnosi komfort zabiegu.

BBL® HERO™ wykorzystuje szerokopasmowe światło o długości fali 420 nm -1400 nm, dedykowane do leczenia zmian barwnikowych, rumienia, trądziku oraz poprawy napięcia skóry.

Jakie zabiegi oferuje BBL HERO?
BBL Body Hero i BBL Forever Young to rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznych nowości w zakresie Anti-Aging. Chętnie sięgam po ten moduł stymulujący ekspresję genów młodości! Jak pokazały badania przeprowadzone na wydziale dermatologii Uniwersytetu Stanforda efekt ten uzyskujemy poprzez stymulację genów, w trakcie której ponad tysiąc genów w każdej komórce poddanej działaniu tej terapii zostało odmłodzone! Ale nie tylko odmładzanie jest tu ważną funkcją, również leczenie, np. trądziku zwyczajnego czy trądziku różowatego w procedurze BBL Forever Clear, która powstała z myślą o skórze trądzikowej, ramieniowej, minimalizując potrzebę stosowania leków ogólnoustrojowych. Kolejną opcją terapeutyczną jest BBL Forever Bare czyli rozwiązanie oferujące możliwość epilacji czyli usuwania zbędnego owłosienia większości miejsc na ciele. A z kolei BBL SkinTyte to propozycja dla osób pragnących ożywić zwiotczałą, starzejąca się skórę i zliftingować ją i to zarówno na twarzy jak i na całym ciele! Przyszłość laserowego Anti-Aging zaczyna się teraz. Możemy kreować ją razem.

Cennik
Klinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

  • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
  • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.