crown-bg

HALO® to jedyny na świecie hybrydowy system laserowy, łączący działanie wiązki Er:YAG oraz lasera diodowego, który jednocześnie dostarcza w ten sam punkt zabiegowy nieablacyjną i ablacyjną wiązkę lasera.

HALO to laser, który jest pierwszym na Świecie hybrydowym frakcyjnym laserem łączącym w sobie dwie różne technologie, które wzajemnie się uzupełniają. Jedna z tych technologii działa w głębokich warstwach skóry właściwej, czyli mamy tu na myśli laser nieablacyjny. Natomiast druga technologia działa w powierzchownych warstwach skóry, tu mówimy o laserze ablacyjnym. Oba te lasery wzajemnie się uzupełniają powodując zwiększoną efektywność całego zabiegu, a także, paradoksalnie, krótszy okres rekonwalescencji, czyli czasu gojenia się skóry po zabiegu. HALO®️ łącząc dwie długości fali w trakcie jednego zabiegu ( czyli dwa różne lasery tj. laser diodowy o długości fali 1470 nm i laser erbowo-yagowy o długości fali 2940 nm ), wytwarza silny efekt synergiczny, co skutkuje niezrównaną poprawą widocznych oznak starzenia się skóry, w tym drobnych linii i zmarszczek, przebarwień i innych zmian barwnikowych jak piegi, melasma, zmiany posłoneczne, porów, rozstępów czy blizn potrądzikowych. Jest to rewolucyjny sposób laserowej przebudowy struktur skóry na jej różnych głębokościach dający silną stymulację do tworzenia nowego, młodego kolagenu i elastyny oraz powodujący przestrzenne zagęszczenie i ujędrnienie skóry.
Jako lekarzowi daje mi to dużo większe możliwości uzyskania optymalnych dla pacjenta efektów i ich kumulacji, co znaczy, że mogę zadziałać jednocześnie np. na: przebarwienia oraz poszerzone pory i zmarszczki. Pacjenci leczeni laserem HALO®️ doświadczają znaczącej poprawy jakości skóry, często nazywanej „HALO glow”. Te niezwykłe wyniki są zazwyczaj osiągane już po pierwszym zabiegu. Starsze, niehybrydowe technologie zwykle wymagają od 5 do 6 zabiegów, by uzyskać choć podobne efekty. Co istotne, w celu wykonania zabiegu zalecane jest tylko miejscowe znieczulenie. Pacjenci mogą wrócić do normalnej aktywności w ciągu 24 godzin po leczeniu.

W trakcie zabiegu głowica lasera, dzięki specjalnemu oprogramowaniu do pomiaru temperatury skóry, dostarcza precyzyjnie dopasowaną do niej moc każdego pojedynczego impulsu. Również laser na podstawie pomiarów wykonanych przed zabiegiem przelicza każdą powierzchnię skóry na dokładnie potrzebną do jej zaopatrzenia energię pochodzącą z dwóch różnych laserów. Bardzo istotne jest także jednoczesne emitowanie z jednej głowicy tych laserów: ablacyjnego- erbowo-yagoego i nieablacyjnego- diodowego. Te cechy sprawiają, że HALO®️ stanowi najbardziej precyzyjną, bezpieczną, wygodną i spójną technologię dostępną na rynku.
Właśnie tak doskonałe efekty zabiegowe oraz wielokrotnie nagradzana technologia uczyniły z niego wiodącą technologię firmy Sciton. HALO®️ może leczyć każdy rodzaj skóry, twarzy, szyi i dekoltu, może być również stosowany w dowolnym miejscu na ciele. Ciekawym rozwiązaniem, z powodzeniem stosowanym w Klinice Tazbir jest łączenie zabiegu HALO®️ z odmładzaniem genowym na poziomie molekularnym BBL Hero, oczywiście podczas jednej wizyty, jeden zabieg po drugim.

Zalety zabiegu

 • Zdumiewające efekty HALO® łącząc dwie długości fali w trakcie jednego zabiegu, wytwarza silny efekt synergiczny, co skutkuje niezrównaną poprawą widocznych oznak starzenia skóry, w tym drobnych linii i zmarszczek, przebarwień, porów i blizn potrądzikowyc
01

Pacjenci leczeni laserem HALO® doświadczają poprawy jakości skóry, często nazywanej „HALO glow”.

Te niezwykłe wyniki są zazwyczaj osiągane już po pierwszym zabiegu, podczas gdy starsze, niehybrydowe technologie zwykle wymagają od 5 do 6 zabiegów, aby wykazać podobne efekty.

W celu wykonania zabiegu zalecane jest tylko miejscowe znieczulenie a pacjenci mogą wrócić do normalnej aktywności w ciągu 24 godzin po leczeniu.

Wskazania

 • fotostarzenie
 • płytkie i głębokie zmarszczki
 • nierówny koloryt skóry
 • blizny atroficzne
 • blizny potrądzikowe
 • zaburzenia pigmentacji
 • melazma
 • przebarwienia powierzchowne i głębokie
crown-bg

CennikKlinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

 • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
 • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.