crown-bg

G-Shot – powiększanie punktu G

Punkt G to najbardziej erogenne miejsce w ciele kobiety. Im bardziej jest on uwypuklony i unerwiony, tym większych doznań doświadcza  kobieta podczas stosunku. Genetyczne uwarunkowania mogą sprawić jednak, że punkt G posiada niewystarczającą liczbę receptorów czuciowych, co utrudnia kobiecie osiągnięcie orgazmu. Także wiek, przebyte porody i menopauza mogą powodować, że osiąganie satysfakcji seksualnej przez kobietę nie jest dla niej wystarczające. Sposobem na tego typu problemy jest powiększanie punktu G, polegające na uwydatnieniu go za pomocą specjalnego preparatu z kwasem hialuronowym, czyli G-Shot. Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmach żywych – także ludzkim, dlatego jest bezpieczny i nie powoduje reakcji alergicznych. Kwas hialuronowy odpowiada za wiązanie wody w naskórku i utrzymywanie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Jest także łącznikiem włókien kolagenowych i elastynowych. Oprócz kwasu hialuronowego stosuje się także osocze bogatopłytkowe czy przeszczep tłuszczu ( lipofilling ). 

Zwiększenie szans na orgazm dzięki G-Shot

G-Shot to niechirurgiczna metoda, która ma na celu powiększenie, uwydatnienie i ujędrnienie punktu G poprzez wstrzyknięcie preparatu kwasu hialuronowego lub innego dowolnie wybranego. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i polega na wprowadzeniu preparatu w przednią ścianę pochwy za pomocą iniekcji. Punkt G zostaje powiększony i ujędrniony. Im bardziej uwypuklony staje się punkt G tym większa szansa na kontakt tego miejsca z członkiem, a więc szansa na osiągnięcie orgazmu. Zabiegowi mogą poddać się kobiety niezależnie od wieku, również panie po menopauzie.

Zalety zabiegu

 • nieinwazyjność
 • bezpieczeństwo
 • brak ryzyka reakcji alergicznych
 • brak skutków ubocznych
 • natychmiastowe efekty
 • krótki czas trwania zabiegu – około 30 minut
01

Zgłoszenie się do kliniki

Pacjent dokładnie opisuje problem, wyjaśnia, dlaczego zgłosił się do kliniki i jakich rezultatów oczekuje. 

02

Opracowanie planu leczenia

Lekarz specjalista układa specjalny, dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia i przedstawia go pacjentowi. Zleca także niezbędne badania jak morfologia i cytologia czy USG endowaginalne ( wszystkie możliwe do wykonania na miejscu w Klinice Tazbir ).

03

Pierwszy zabieg

Kolejnym etapem jest przygotowanie do pierwszego zabiegu i przeprowadzenie go.

04

Wizyta kontrolna

Pacjent pozostaje pod kontrolą lekarza specjalisty, który określa, ile zabiegów należy jeszcze przeprowadzić, by osiągnąć efekt końcowy.

Wskazania

 • problemy z osiągnięciem orgazmu
 • nieprawidłowa budowa anatomiczna stref intymnych

Przeciwwskazania

 • menstruacja
 • zapalenie pochwy
 • upławy
 • infekcje okolic intymnych
 • nieprawidłowy wynik cytologii

Częste pytania?


Przed zabiegiem wskazane jest przyjęcie dużej ilości płynów – min. 3 litry. Nie należy stosować Aspiryny lub niesterydowych leków przeciwzapalnych co najmniej 7 dni przed zabiegiem.

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego lub innego wybranego produktu w punkt G jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i nieinwazyjnym. Wykorzystuje się preparat bazujący na naturalnie występującej w organizmie substancji, nie wywołuje więc alergii.

Nie. Powiększanie punktu G nie wpływa ani na płodność ani przyszłe ciąże i porody. Jedyną zmianą jest osiąganie większej satysfakcji z pożycia intymnego.

Pacjentka niemal od razu może wrócić do codziennych zajęć. Zaleca się 4-godzinne wstrzymanie się z aktywnością seksualną.

U większości pacjentek efekt utrzymuje się przez dwa lata, później można go powtórzyć.W skrócie: 
G-shot – zwiększ swoje szanse na orgazm niezależnie od wieku.

CennikKlinika Tazbir

Strona kierowana wyłącznie do użytkowników posiadających formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia, oraz dla przedsiębiorców prowadzących działalność w zakresie medycyny i ochrony zdrowia.

Potwierdzasz poniższe?

Nie jesteś odbiorcą treści tej strony

Przechodząc dalej, oświadczasz że:

 • Posiadasz formalne wykształcenie z zakresu medycyny / ochrony zdrowia i/lub jesteś przedsiębiorcą prowadzącym działalność w zakresie medycyny / ochrony zdrowia.
 • Jesteś świadoma/y że treści na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów w rozumieniu Ustawy o Wyrobach Medycznych, udostępnianie materiałów zawartych na tej stronie na stronach i w social mediach przeznaczonych dla nie-profesjonalistów jest zabronione

Ta strona używa plików cookies. Możesz je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Jeśli pozostajesz na stronie bez zmiany ustawień, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w Polityce prywatności.